Stowarzyszenie "Czuję Sercem"

Konstantynów Łódzki ul. 8 Marca 1

Organizacja Pożytku Publicznego

Numer KRS: 0000188718

Podaruj nam Swój 1%

Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną

Konkurs rozstrzygnięty!
     W dniu 22 marca 2010r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na najciekawszą kartkę wielkanocną.
     Celem konkursu było wydobycie i zaprezentowanie potencjału artystycznego osób niepełnosprawnych. Ponadto po raz szósty mieliśmy okazję się spotkać i wspólnie przeżywać radość tworzenia. Święta Wielkanocne są do tego najlepszą okazją. Przysłane kartki w przepiękny sposób wyrażają tajemniczą moc tych Świąt: nadzieję i wiarę w odradzające się życie wraz ze zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Kolorowe pisanki, baranki, palmy są tego symbolami. Honorowy patronat nad Konkursem objęli:
     1. Starosta Powiatu Pabianickiego
     2. Burmistrz Miasta Konstantynowa
     3. Spółdzielnia Inwalidów „Zgoda”
     4. Stowarzyszenie „Czuję Sercem” w Konstantynowie
     Na nasz konkurs odpowiedziało 24 Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego kraju i Ośrodek Integracji przy Stowarzyszeniu „Czuję Sercem”. Nadesłano 341 kart wykonanych przez 231 osób niepełnosprawnych.
     Grand Prix zdobyła w tym roku kartka Pana Stanisława Niewiarowskiego z WTZ w Ozorkowie. Ponadto jury wyróżniło 23 karty, a ich wykonawcy otrzymali nagrody.
     Zgodnie z założeniami konkursu kartki zostaną wysłane do:
     - Ojca Świętego
     - Kardynała i Arcybiskupa
     - Prezydenta RP
     - Premiera Rządu
     - Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
     - Prezesa PFRON w Warszawie i Łodzi
     - Wojewody Łódzkiego
     - Marszałka Województwa
     Nasz konkurs nie mógłby się odbyć bez wsparcia ze strony sponsorów. W tym roku byli nimi:
     1. Spółdzielnia Inwalidów „Zgoda” w Konstantynowie
     2. Stowarzyszenie „Czuję Sercem” w Konstantynowie
     Naszą wystawę będzie można oglądać do 02.04.
     

Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 1Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 2Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 3Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 4Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 5Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 6Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 7Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 8Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 9Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 10Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 11Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 12Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 13Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 14Konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną fotografia nr 15