Stowarzyszenie "Czuję Sercem"

Konstantynów Łódzki ul. 8 Marca 1

Organizacja Pożytku Publicznego

Numer KRS: 0000188718

Podaruj nam Swój 1%

Wycieczka do Krakowa i Wieliczki

W dniach 4-5 sierpnia 2007 roku odbyła się wycieczka do Krakowa i Wieliczki. Członkowie stowarzyszenia „Czuję sercem” zainteresowani zwiedzaniem naszego pięknego kraju wzięli udział w takiej wyprawie autokarowej.
     W Krakowie zobaczyli miejsca, które zobaczyć powinien każdy Polak: pomnik upamiętniający zwycięską bitwę o Grunwald, siedzibę Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wawel, pomnik smoka wawelskiego, stare uliczki Krakowa, dom Jana Matejki, kawiarnię Jana Michalika, okno, w którym wraz z wiernymi modlił się Papież Jan Paweł II podczas swych pielgrzymek do Polski. Poza tym właśnie w Krakowie spotkaliśmy Annę Dymną, kobietę która pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych czyli takich jakimi opiekuje się nasze stowarzyszenie. Ponadto mieliśmy też możliwość posłuchania śpiewu ulicznej kapeli krakowskiej.
     Natomiast w Wieliczce oglądaliśmy kopalnię soli. Przybywają do niej nawet obcy turyści i z podziwem patrzą na ten ważny zabytek idowód dziedzictwa kulturowego Polski.
     Podczas podróży na ustach wszystkich gościła piosenka, zgodnie z maksymą, że „piosenka jest dobra na wszystko”.
     

Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 1Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 2Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 3Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 4Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 5Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 6Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 7Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 8Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 9Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 10Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 11Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 12Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 13Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 14Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 15Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 16Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 17Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 18Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 19Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 20Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 21Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 22Wycieczka do Krakowa i Wieliczki fotografia nr 23